Rekonstrukce kuchyňky v MŠ

Během prázdnin v mateřské škole proběhla další rekonstrukce. Tentokrát opravdu velká. Zrekonstruovala se kompletně celá kuchyňka. Tato rekonstrukce proběhla díky obecnímu úřadu, který celou rekonstrukci zafinancoval a hlavně také poskytl ty nejlepší pracanty Míšu Navrátila, Broňu Křížka a Jardu Nárožného, kteří celou rekonstrukci perfektně provedli. A je celkem jasné, že bez dalšího člověka by tato rekonstrukce také nemohla proběhnout, a to je Jarda Slechan, který se postaral o výrobu této krásné kuchyňské linky. Poděkování také patří Míšovi Sedlářovi a panu Greplovi, kteří si našli čas a přiložili své potřebné ruce k dílu. Ačkoliv se může zdát, že tak velký zásah nebyl potřeba, opak je pravdou. Kuchyňka byla stará více jak 30 let a zub času se na ni již docela podepsal, navíc i některé hygienické normy jsou přísnější, takže takto velký zásah opravdu potřebovala. Rekonstrukce se povedla úplně na jedničku s hvězdičkou, což můžete posoudit v galerii 🙂 .

Comments are closed.