Výlet Brněnská přehrada a Duhový svět

V pátek 16. 6. 2023 jsme se s dětmi vydali na náš poslední velký výlet v tomto školním roce. Tentokrát jsme zvolili směr Brno. Zde jsme navštívili Brněnskou přehradu a nechali jsme se svést parníkem. Pro většinu dětí to byla první plavba a náramně si to užily. Na břehu jsme si potom udělali piknik, zbaštili svačiny a děti si pohrály na místním dětském hřišti. Pak nás čekal přesun do Oslavan u Brna, zde jsme navštívili Duhový svět, který je součástí Permoina. Duhový svět je plný různých skluzavek a dalších atrakcí pro zábavu dětí. My jsme ale do Duhového světa nepřijeli jen za zábavou, my jsme přijeli zachránit vílu Permínu, která byla uvězněna zlým čarodějem v jeskyni. Museli jsme získat kód, kterým se jeskyně otevře. Kód jsme získali díky různým symbolům, které děti musely najít a pak také musely číselný kód poskládat správně podle barev duhy. Na to, zda se nám tento nelehký úkol povedl, se podívejte v naší galerii 🙂

Comments are closed.