Den dětí v MŠ

Samozřejmě ani ve školce nechyběla oslava Dne dětí. My jsme si ji ale nechali až na pátek. Celý týden totiž děti cestovaly po světě s Honzíkem a Vendulkou. Ano, cestovaly po světě a seznamovaly se s dětmi z jiných částí našeho světa – navštívily třeba Maroko, Afriku, Grónsko, Havaj, … Děti z těchto koutů naší Země jim vyprávěly o tom, jak to u nich vypadá, jaké mají zvyky oni, a také si nezapomněly pro naše děti vymyslet úkoly, které děti musely plnit, aby si odnesly odměnu, kterou pak zaplňovaly cestovatelský deník.

A protože s cestováním a plněním úkolů měly celý týden spoustu práce, oslavu Dne dětí jsme si pro ně připravili až na pátek. Děti měly připravená různá stanoviště se sportovními úkoly. A protože všechny děti byly moc šikovné, vysloužily si medaili a diplom, který jim byl věnován nejen od nás, ale také od Honzíka s Vendulkou. A jistěže nemohla ani chybět menší párty se šampíčkem, popkornem, melounem a zmrzlinou 🙂

Comments are closed.