Sportovní hry pro mateřské školy

Ve čtvrtek 25 5. 2023 jsme se s našimi dětmi (5 dívek a 5 chlapců) zúčastnili sportovních her pro mateřské školy, které pořádalo Zdravé město Moravská Třebová. Byl to pětiboj (štafetový běh, hod do dálky, překážková chůze, skok do dálky a pětiskok). Her ze zúčastnilo 8 školek – 2x Moravská Třebová Piaristická, 2x Moravská Třebová Jiráskova, Staré Město, Městečko Trnávka, Jevíčko a Křenov. Celkový vítězce se pak zúčastní krajského kola v Pardubicích.

Naše děti se rvaly ze všech svých sil. Poté, co nám den před závody onemocnělo několik dětí a museli být tak povoláni náhradníci z řad mladších dětí, nám bylo jasné, že hlavním cílem je, si hry pořádně užít. Dětem v žilách tekl zdravý adrenalin a touha podat co nejlepší výsledek, což se jim vlastně povedlo. Sice to pak nedopadlo na lepší umístění než na to čestné poslední místo, ale i tak jsme na naše děti hrdí a věříme, že příště to už bude lepší 🙂 Proto si taky zasloužily zmrzlinovou odměnu a trochu zábavy na Knížecí louce 😀

Šampiony klání se nakonec staly děti z Jevíčka a tím jim velmi gratulujeme.

Comments are closed.