Úspěch v soutěži cizích jazyků

Uspěli jsme v okresním kole soutěže v učení cizích jazyků!

Začátkem listopadu nás potěšila skvělá zpráva – naše třída 5. třída získala 3.místo v okresním kole soutěže Jazykový WocaBee šampionát!
V úvodním kole celostátního šampionátu dosáhli naši žáci skvělý výsledek – denní průměr až 465 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka.
Pro lepší představu – jedna správná odpověď při procvičování slovíček znamená zisk přibližně 2-3 WocaPoints bodů.

3.místo v okresním kole je skvělý výsledek, jelikož celková účast ve čtvrtém ročníku šampionátu dosáhla rekordního počtu 44 387 žáků a studentů z celé České republiky.
Spolu s počtem zapojených tříd roste i kvalita šampionátu a k úspěchu bylo třeba vynaložiť hodně úsilí.

Jazykovém WocaBee šampionátu se soutěží online v inovativní aplikaci pro učení slovíček s názvem WocaBee.
V soutěži se nehodnotí konkrétní znalosti žáků, ale píle v učení se (a procvičování) nové slovní zásoby.

V okresním kole naši žáci získali za 3.místo diplom
a žáci spolu s vyučujícím (p.uč.Slechanová) obdrží měsíční online kurz angličtiny nebo němčiny v aplikaci pro samouky LangBee v hodnotě 150 Kč.

Největší odměnou pro všechny je ale především radost z učení a také zlepšení jazykových vědomostí,
které tato soutěž zprostředkovala.