Naše škola je vítězem okresního kola Jazykového WocaBee šampionátu

Žáci třídy 6.A získali prvenství v procvičování slovní zásoby v okresním kole soutěže a postupují do krajského kola.

V říjnu se žáci naší školy zapojili do Jazykového WocaBee šampionátu. Jedná se o třetí ročník soutěže v učení slovíček cizího jazyka, ve kterém mezi sebou soupeří žáci a studenti všech cizích jazyků od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale také na Slovensku. Šampionát probíhá online v inovativní aplikaci pro učení cizích slovíček s názvem WocaBee.

Celkem se do soutěže zapojilo téměř 60 000 žáků.
V našem okrese se nejpilnějšími žáky stali právě žáci naší školy, gratulujeme třídě: 6.A, kterou učí p. uč. Slechanová. Žáci získali prvenství díky tomu, že v soutěžním období mezi 20.10. a 29.10.2021 nahráli denně v průměru až 575 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka. Žáci v aplikaci získávají body pouze za správné odpovědi při procvičování slovíček. Díky tomu, že podali skvělý výkon, se stali okresními WocaBee šampiony a zaslouženě postupují do krajského kola, které začíná 3.11. a končí 12.11.2021.

Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se svou pílí
až do česko-slovenského finále Jazykového WocaBee šampionátu!

Comments are closed.